EFT

WHH

 

Technika

Emocjonalnej

Wolności

 

 

UZDRAWIANIE
CAŁYM
SERCEM

EFT - Warsztaty, trener rozwoju osobistego

 

Dla czego czasem warto zrobić sobie sesję z trenerem.

 


Czasem zdarza się, że sami pracujemy nad jakimś problemem, i mamy poczucie, że nie idzie. Często w takich przypadkach okazuje się że, nasz problem ma głębsze podłoże.

Czasem, blokada energii jest tak silna, że dotarcie do problemu źródłowego jest trudne i mimo spędzenia wielu godzin, zrobienia wielu sesji, nie czujemy ulgi.

 

Często w takich przypadkach zaczynamy wątpić w skuteczność metody.

Ogarnia nas frustracja i zniechęcenie.

  

Przyczyn może być wiele.

Po pierwsze, brak dystansu do siebie i tego co nas gnębi.

Po drugie, problem może być tak głęboko zakotwiczony, a blokada przepływu energii tak duża, że nie jesteśmy w stanie sobie sami z nim poradzić. Może też być tak, że przepływ energii jest kompletnie odwrócony, tzn, energia płynie w odwrotnym kierunku.

Wtedy opór wewnętrzny jest tak duży, że praca indywidualna jest praktycznie niemożliwa. Za co się nie weźmiemy stoimy praktycznie w miejscu.

Po trzecie w pracy ze sobą, często przyglądanie się emocjom, jest zastępowane przez (nazywam to kombinowaniem) myślenie o emocjach a nie skupienie się na tym co odczuwamy.

W takich przypadkach przydaje się ktoś,  kto wystarczy, że będzie wspierał nas swoją obecnością, będzie podczas opukiwania się, powtarzał za nas przypominacze.

Po czwarte, innym bardzo ważnym aspektem są uczucia - "przykrywki",  które mają za zadanie zasłonić  te emocje, które są nam najbliższe i najbardziej powiązane z problemem źródłowym. Dzieje się tak z reguły kiedy są to emocje ogólnie, społecznie nieakceptowalne (wściekłość, zazdrość, nienawiść, gniew). Może się wówczas zdarzyć, że będziemy się kręcić wokół problemu jak pies wokół własnego ogona, pracując np. ze...   ... smutkiem. 

 

A czasem, warto pozwolić sobie zwyczajnie poczuć się jak dziecko, które trzeba wziąć za rękę, by pomóc mu przejść po  kładce na druga stronę strumyka.

 

Sesje z trenerem mogą odbywać się przez skype'a, nie trzeba,

jeździć spotykać się w realu. 

 

 

Wielokrotnie miałem problem od czego zacząć. Sprawy wydawały się tak skomplikowane i wielowątkowe, że już sama myśl o tym, że mam zacząć się  opukiwać, powodowała gonitwę myśli, bałagan i trudność w sformułowaniu problemu źródłowego. Wówczas zwracałem się o pomoc do innej osoby, która pomagała mi wyłapywać kolejne zdania, praktycznie nadające się z marszu na ustawienie i do dalszej pracy.

 [Tomasz - autor witryny]

 

"Sesje z trenerem powodują, że mogę poświęcić całą uwagę na wsłuchanie się w moje emocje. Sprzyja to wyłuskaniu istotnych kwestii, uporządkowaniu rwącego potoku myśli. Wtedy w prosty sposób wypowiadam to, czego dotychczas nie pozwalałam sobie powiedzieć na głos i usłyszeć. Podczas pracy z Tomaszem, okazuje się to już nie tak trudne a ja doświadczam uczucia wyzwolenia."
[29.04.13] Basia:)

 

 

"W pracy ze sobą, w zmianie osobistej, ważny jest właściwy towarzysz. John Bradshaw w książce "Toksyczny wstyd" napisał: 

Warunkiem rozwoju prawidłowej tożsamości jest możność przejrzenia się w oczach co najmniej jednej, ważnej dla Ciebie osoby. Musisz więc znaleźć kogoś, komu ufasz, z którego opinią się liczysz, kogo będziesz mógł potraktować, jak lustro

Uważam, że mimo mnogości ludzi, którzy zajmują się tak zwanym rozwojem osobistym, umiejętność stworzenia przestrzeni, w której można ujawnić się ze wszystkimi emocjami, zranieniami i deficytami jest wciąż  rzadkością albo wyjątkowym szczęściem. 

Tomek dzięki swojemu doświadczeniu Życiowemu, własnej pracy jest człowiekiem, któremu zaufałem i to zaufanie zaowocowało dużą transformacją wzorców.
Sukces ma zawsze wielu rodziców - zależy od synchronizacji intencji trenera (instruktora, terapeuty) i klienta.
Mam zaufanie do intencji Tomka i z Radością polecam z nim współpracę w zakresie EFT."

[30.04.13] Robert Nowakowski, Trener Radykalnego Wybaczania wg metody Tippinga

 

 

Miałam kilka sesji z Tomkiem i uważam, że mi pomogły w uświadomieniu sobie pewnych problemów, które mnie blokowały a tym samym powodowały zgrzyty życiowe. Równocześnie sesje osobiste pomagają te problemy przepracować, co prowadzi do bardziej harmonijnego i szczęśliwego życia bez cierpienia. Korzystam też z sesji EFT zamieszczonych na youtubie, ale uważam, że sesja indywidualna, z trenerem pomaga bardziej szczegółowo uświadomić źródło problemu i z tym pracować. Jestem zadowolona z efektów pracy z Tomkiem.

[02.05.2013] Dominika

 

  

 Generalnie nie wierzę w cuda, wróżki, cudowne diety i całą tą niezwykle ostatnio popularną paplaninę że wszystko co niekonwencjonalne to lepsze. Dlatego do sesji z Tomkiem podszedłem z dużą rezerwą na zasadzie "a co mi szkodzi". Dałem się namówić, bo nie mówił że "zadziała jak uwierzysz" itp. Po prostu bez żadnych oczekiwań robiłem co mówił i pokazywał  na ekranie Skype'a. No i zaczęły się dziać rzeczy niesamowite! Czułem jak napięcia ustępują z miejsc o których nie miałem pojęcia że mogą być źródłem problemu. Nie pamietam żebym kiedykolwiek wcześniej czuł się tak naenergetyzowany. Problem po prostu zniknął jakby został wyłuskany z głębokiego ukrycia. Nie wiem ile w tym było genialności metody a ile charyzmy trenera, ale działa!

 [03.052013] Piotr Pyton autor ksiazki pt. Sex Magia i Uwodziciele  

 

 

 Początkowo nie byłam przekonana do pracy metodą WHH, do pierwszej sesji podeszłam z ciekawości nie mając nic do stracenia. Jednak już po krótkim czasie efekty były widoczne dla mnie oraz dla osób z najbliższego otocznia. Dzięki pracy z Tomkiem pozbyłam się traum, które ograniczały mnie w wielu sytuacjach. Wiele negatywnych wspomnień jak i emocji tłumimy w sobie nie zdając sobie z tego sprawy a sesje z trenerem skutecznie pomagają pozbyć się problemów. :)

[08.05.2019] Maturzystka 2019

 

 

 

 

Rozpisywanie rundek

W przypadku kiedy nie masz pomysłu na to jak pracować, możesz skorzystać z indywidualnej pomocy Trenera.

Wystarczy że prześlesz na pocztę mailową opis swojego problemu.

Wówczas po zapoznaniu się z tym opisem, prześlę Ci gotowe zdanie do ustawienia i rozpisane rundki do samodzielnej pracy.

Koszt  takiej usługi to 35zł.

 

 

SESJA Z TRENEREM

Sesja z trenerem, koszt to. (w zależności od złożoności problemu) od 160 do 180 zł/ za 2 h pracy (z dokładnością do 20 min).

Sesje mogą się odbywać przez skype'a. 

Nie musisz nawet wychodzić z domu.

Termin takiej sesji można umówić telefonicznie, droga mailową lub poprzez komunikator skype.  

 

Pamiętaj, to nie terapia długoterminowa!!

Celem jest usunięcie problemu poprzez uwolnienie się od negatywnych emocji. Czasem wystarczy jedna sesja.  

Zależy mi nie mniej niż Tobie na tym, abyś więcej nie musiał/ła z tym samym problemem wracać!!!

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )