EFT

WHH

 

Technika

Emocjonalnej

Wolności

 

 

UZDRAWIANIE
CAŁYM
SERCEM

EFT - Warsztaty, trener rozwoju osobistego

 

Zatem czym jest EFT?

 

Teraz, kiedy poznałaś/eś zarys bardzo podstawowej wiedzy z zakresu energetyki ciała, dowiesz się na czym polega i w jaki sposób działa EFT.

 

 

Wiesz już w jaki sposób dochodzi do zachwiania energetycznej równowagi organizmu. Wiesz z grubsza na czym ono polega, wiesz też, że można to zachwianie  wyrównać za pomocą EFT.

 

Słyszałeś też zapewne o centrach nerwowych zlokalizowanych pod skórą na ciele człowieka, które wykorzystuje starodawna medycyna chińska do leczenia poprzez akupunkturę, czyli nakłuwanie igłami, bądź akupresurę, czyli ucisk. Są to meridiany.

Słyszałaś/eś tez zapewne o metodzie NLP, szeroko stosowanej do zmiany programów zapisanych w pamięci mózgu, powodujących blokady spowodowane nagromadzonymi przez lata życia wzorcami, które produkują negatywne rezultaty.

 

 

Tapping – czyli opukiwanie, nie inaczej, tak właśnie popularnie nazywają Amerykanie EFT.

 

 

 

EFT łączy w sobie właśnie te metody.

 

EFT to dostarczanie energii ciału poprzez opukiwanie specyficznych meridianów, czyli centrów nerwowych lub limfatycznych.

Pobudzone w ten sposób te centra, przesyłają energię w głąb układu nerwowego stymulując go na poziomie komórkowym do wyrównania zaburzeń energetycznych powstałych właśnie w wyniku stresu i związanych z nim negatywnych emocji oraz przekonań.

Dodatkowo, powtarzanie przy tym pewnych prostych sformułowań związanych z rozwiązywanym problemem, pozwala na pobudzenie komórek mózgu zaangażowanych lub bezpośrednio z nim powiązanych a co za tym idzie również zmiany przepływu energii w tych komórkach.

 

 

PROSTE?

 

 

 

 

BARDZO PROSTE!!!

 

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )