EFT

WHH

 

Technika

Emocjonalnej

Wolności

 

 

UZDRAWIANIE
CAŁYM
SERCEM

EFT - Warsztaty, trener rozwoju osobistego

 

O mnie

Żartując, mówię o sobie: "prosty inżynier technokrata".

Trochę bardziej serio: "nawrócony w stronę Życia".

Zupełnie serio: "ciągle uczę się i odkrywam siebie".

 

Z wykształcenia jestem mgr inż. Biotechnologii , absolwentem Politechniki Wrocławskiej.

Przez wiele lat zajmowałem się prowadzeniem firmy konsultingowo-produkcyjnej, działającej na rzecz ochrony środowiska.

Jednym z zadań było prowadzenie w tym zakresie seminariów, wykładów oraz prezentacji, szkolenie personelu oraz kadr inżynierskich w tym obszarze a także w zakresie prowadzenia działalności handlowej w tej dziedzinie .

Jednocześnie z racji zainteresowań osobistych samorozwojem, szukałem metod oraz technik, które pozwolą mi odnaleźć w życiu to coś, czego mimo wspaniałej pracy i dobrych zarobków, cały czas mi brakowało; zaczynałem odczuwać chroniczne zmęczenie.

Już dużo wcześniej interesowałem się zdrowym żywieniem, psychologią, sposobami redukowania stresu oraz naukami dalekiego wschodu. Brałem udział w wielu warsztatach i treningach i stosowałem w ten sposób zdobytą wiedzę w mojej pracy.

Podróżowałem też do Indii spędzając tam czas u podnóża Himalajów, w Aśramie Śri Śri Haidakhan Baby w Haidakhanie. 

   

Z EFT zetknąłem się po raz pierwszy w 2009 roku.

Początkowo EFT nie wzbudziło mojego szczególnego zainteresowania, ot jeszcze jedna metoda, których ostatnio pojawiło się dziesiątki. Jednak po ok.  roku, kiedy moja córka miała kłopoty z nauką w szkole, i nie wiedziałem jak mogę jej pomóc, przypomniałem sobie o tappingu. Namówiłem ją na sesję, Miała wtedy 15 lat.

Zrobiliśmy ustawienie, udało nam się po 15 min znaleźć problem źródłowy. Opukaliśmy zgodnie z wszelkimi instrukcjami w posiadanym wówczas przeze mnie skrypcie meridiany, powtarzając skonstruowane na prędce afirmacje. Ot taki eksperyment.

Nie mając wielkich oczekiwań o sprawie prawie że zapomniałem. Jednak,  o dziwo, ukończyła gimnazjum z nad wyraz dobrym wynikiem, który zapewnił jej bezproblemowe dostanie się do wybranego ogólniaka  (dziś, kiedy to piszę córa właśnie go skończyła, jest świeżo po egzaminach maturalnych, które bez najmniejszych problemów przeszła, a na zakończenie roku szkolnego dostała nagrodę).

Od tamtej pory stosowałem EFT do rozwiązywania wielu problemów własnych, przyjaciół i znajomych.

Doświadczyłem i przekonałem się, że spośród wszystkich znanych mi metod radzenia sobie z własnymi problemami, stresem oraz chorobami, ta jest najskuteczniejsza a co najważniejsze najszybsza jeśli chodzi o doświadczanie skutków jej stosowania. 

Zdecydowałem, że warto zrobić kurs trenerski w Instytucie EFT w Warszawie.

 

I tak się stało.

 

Dziś pozostaję do Waszej dyspozycji, gotów dzielić się swoja wiedzą i zdobytymi doświadczeniami w tym zakresie.

 

Pozdrawiam

C. Tomasz Bryk

 

02.06.2013

 

   

 

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )