EFT

WHH

 

Technika

Emocjonalnej

Wolności

 

 

UZDRAWIANIE
CAŁYM
SERCEM

EFT - Warsztaty, trener rozwoju osobistego

 

EFT W PRAKTYCE

 

Tutaj znajdziesz gotowe rundki przygotowane w oparciu o doświadczenia wielu znanych trenerów EFT i moje. Są one przykładami wziętymi prosto z życia i dotyczą najczęściej spotykanych problemów, niejako standardowych, dotykających prawie wszystkich.

Warto po zrobieniu sobie takiej indywidualnej sesji, co jakiś czas wracać do rundek pozytywnych i już bez ustawienia robić krótkie sesje pozytywne, w celu głębszego utrwalenia wzorca.

 

UWAGA!!!

W pierwszej zakładce, pt. "NIEŚMIAŁOŚĆ WOBEC KOBIET" została dokładnie opisana cała historia sesji, począwszy od tzw. "WYWIADU", poprzez ustawienie, aż do całkowitego uwolnienia od negatywnych emocji, które były powodem blokady bohatera sesji.

Polecam każdemu, bez względu na płeć, zapoznanie się z jej treścią. Pozwoli to na bardziej dokładną i skuteczną pracę z samą/ym sobą.

 

Ustawienia są gotowymi zdaniami. Oczywiście z czasem, nabierając wprawy, możesz je modyfikować w dowolny sposób, w zależności od tego co będzie się działo w Tobie, jakie emocje i uczucia będą się pojawiać oraz jakie sygnały będą płynąć z ciała.

 

 

 

 

W KOLEJNYCH ZAKŁADKACH ZNAJDZIESZ TO CO CIĘ ZAINTERESUJE.

 

 

 

 

 

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )